Služby

Motto: „Dnes ještě máte možnost volby, ale zítra ji již mít nemusíte“.

Pracovní poradenství

Pracovní poradenství je určeno pro ty, které čeká z jakéhokoli důvodu proces hledání zaměstnání.

V této fázi vám mohu pomoci s přípravou na pracovní pohovor a zvládnutí nástrah a úskalí formálního prostředí výběrového procesu (Assessment Centra).

Zaměřuji se na širokou skupinu klientů. Studenty, maminky na mateřské dovolené a klienty v produktivním věku, kteří se rozhodli pro změnu zaměstnání či hledají na trhu práce nové uplatnění.

více zde >

Koučování

Koučování nabízím klientům, kteří rádi rozhodují o svých životních krocích, přebírají za ně odpovědnost a cítí se kompetentní pro nastavení osobnostních změn. Své služby nabízím dospělým lidem i lidem mladšího věku.

více zde >

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je určeno pro každého, kdo hledá solidní a diskrétní pomoc v obtížné etapě svého života, dočasně se hůře orientuje ve svém jednání a touží odstranit potíže v osobním či pracovním životě.  

Každý z nás se v životě může ocitnout v situaci, kdy přestávají fungovat námi osvojené způsoby a vzorce zvládání náročných situací, problémů a konfliktů. Jsme konfrontování se situací, na kterou přestávají stačit síly, přestože v dané chvíli děláme to nejlepší, co umíme. V takových okamžicích lidé volí různé způsoby zmírnění tlaku a vyřešení dané problematiky. Jednou z nich je využití služeb odborníka. 

více zde >

Formy spolupráce

Pro splnění svého cíle a potřeby si můžete podle svého aktuálního rozpoložení zvolit formu spolupráce. Někdy se člověk cítí vyčerpán a potřebuje pouze dobít energii, někdy naopak potřebuje nalézt okamžité řešení a vhled do situace.

  1. Pokud cítíte, že nyní potřebujete získat pouze momentální krátkodobé uvolnění, odpočinek, odfiltrování rušivých vlivů a získání energie, doporučuji zvolit formu relaxační, prožitkové hypnózy 
  2. V případě, kdy se potřebujete svěřit se svým dlouhodobějším trápením, pochybnostmi či problémy, nabízím formu poradenství, která Vám zprostředkuje náhled na danou situaci. 
  3. Jestliže máte konkrétní potřebu a cíl, čeho dosáhnout, co změnit a jste připraveni investovat úsilí a energii je nejvhodnější forma koučování. Formou specifických technik naleznete efektivní odpovědi a nové možnosti zvládnutí situace, tzn. odrazový můstek pro vyřešení dané problematiky, který je ušitý Vaší osobnosti na míru.